Komisarz Lew w grupie Biedronek 2 grudnia dzieci z grupy Biedronek odwiedził niecodzienny gość – Komisarz Lew wraz z policjantem z Komisariatu Policji w Kruszynie. Podczas spotkania z Komisarzem dzieci dowiedziały się jak odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca policjanta. Poznały sposoby zachowania się w różnych sytuacjach zagrożenia, uczyły się bezpiecznego poruszania w ruchu ulicznym , przechodzenia w wyznaczonym miejscu . Poznały i utrwaliły kolory sygnalizacji świetlnej oraz numery telefonów alarmowych ( 997, 998, 999 i 112) . Oprócz poszerzenia i uporządkowania swojej wiedzy na temat bezpieczeństwa przedszkolaki miały okazję do wspólnej zabawy z ulubionym Komisarzem Lwem. Na zakończenie dzieci mogły uczestniczyć w pokazie wozu policyjnego ,pozwiedzać i posłuchać sygnalizacji dżwiękowej ,oraz świetlnej. Było to bardzo miłe i pouczające spotkanie, za które bardzo dziękujemy przybyłym policjantom.