LARA

Od 2016 roku w naszym przedszkolu przebywa pies rasy Golden Retriver, który wabi się Lara.

Jest to pies bardzo łagodny, którego kwalifikacje do pracy z dziećmi potwierdzone są licznymi certyfikatami.

Pani Jadzia, która opiekuje się Larą, razem z psem przychodzi na zajęcia do poszczególnych grup przedszkolnych, gdzie omawia różne zagadnienia związane z opieką nad psem i gdzie Lara może wykazać się i popisać przed dziećmi swoimi umiejętnościami. Nasz pies bawi się wspólnie z dziećmi na przedszkolnym podwórku oraz bierze udział w przedszkolnych uroczystościach.

Nasza Lara ma dobroczynny wpływ na wszystkie dzieci.

Nasza Lara ma dobroczynny wpływ na wszystkie dzieci.

Nasze koncert przygotowuje Lubuskie Biuro Koncertowe

Przedszkole Łaziska Lara